top of page

Mürsel Yılmaz
Özel Yeni Dünyalar Dil Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Müdürü / Pedagog 

 
       İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunu olan Mürsel Yılmaz, 1970 Yılında Tokat'ta dünyaya gelmiştir. 
       1994 - 2001 Yılları arasında, Özel Dershanelerde Rehberlik Servisi Bölüm Başkanlığı, İstanbul Fenerbahçe Basketbol Erkek ve Kız A Takımı Psikolojik Danışmanlığı, Özel Ana Okullarında Kurum Müdürlüğü ve Aile Danışmanlığı yaptıktan sonra, İstanbul Pendik Belediyesi Ana Okulu işletmeciliği yapmıştır. 2005 Yılında tüm mesleki tecrübelerini toparlamış ve İstanbul Özel Dünyalar Özel Eğitim Meteryalleri Üretim ve Türkiye Dağıtım ve Organizasyon Kurucu Müdürü olmuştur. 2010 Yılında ise Özel Yeni Dünyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurcu Müdürü olmuş ve bugün hala yaşamakta olan eğitim ve rehabilitasyon yuvamızın temellerini atmıştır.  
       İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Özel Eğitİm Okulları Derneği Kurcu Üyeliği, Otistik Çocuklar Derneği Kurucu Üyeliği bulunan Kurum Müdürümüz Mürsel Yılmaz, cerebral palsy sempozyumlarına katılmıştır. Fiziksel ve Zihinsel Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Teşekkür Belgesi, Kartal Belediyesi Dünya Özürlüler Günü Katılım ve Destek Teşekkür Plaketlerine layık görülmüştür. Yılmaz, tüm mesleki bilgi ve tecrübeleri ile bugün Dil Konuşma Şubemizde Müdür olarak görev yapmakta, özel çocuklarımızın eğitim ve geleceği için kurumumuzu en nitelikli şekilde yönetmektedir.

bottom of page