top of page

Serkan Serpinli
Özel Yeni Dünyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Müdürü / Fizyoterapist

     
       Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olan Serkan Serpinli, 1989 Yılında Çorum'da dünyaya gelmiştir. 
       Serpinli aldığı lisans eğitiminin yanı sıra, Dura Osteopati Derneğ'inde fonksiyonel osteopati, rijit ve kinezyotape bantlama teknikleri eğitimi görmüştür. Aynı zamanda manuplasyon-mobilizasyon ve manuel terapi eğitimleri de almıştır.
       Serpinli, kurumumuzun ortağı olmadan önce, beş yıl boyunca kariyerini pediatrik rehabilitasyon alanında geliştirmiş ve bu alanda da eğitimler almaya devam etmiştir. Aynı zamanda pulmoner rehabilitasyon, reanimasyon rehabilitasyonu, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon ve protez ortez rehabilitasyonu konusunda da deneyimli ve başarılı bir fizyoterapist olan Serpinli, kurumumuzda hastalarımızı değerlendirirken onlara en uygun tedavi biçimine karar verir. Kurum müdürü olmasının yanı sıra öğrencilerimizin takip ve rehabilitasyonu ile de yakından ilgilenmektedir. Serpinli, tüm mesleki bilgi ve tecrübeleri ile bugün kurumumuzda Müdür olarak görev yapmakta ve özel çocuklarımızın eğitim ve geleceği için kurumumuzu en nitelikli şekilde yönetmektedir.

bottom of page